fbpx

Rigpa-Yoga

Карпатський Фестиваль Йоги – Carpathian Yoga Fest 2022 – 4-9 вересня 2022

Друзі, у цьому році планується Карпатський Фестиваль Йоги. Кожного року ця подія збирає сотні йогів та йогінь, дякуючи цікавій програмі та професіоналізму майстрів. Чи вдасться у нас прийняти участь, ще невідомо (подивимось на життєві обставини), але ми щиро рекомендуємо усім, хто має таку можливість!

Реєструйтесь тут

Що на вас чекає: 
Фестиваль Carpathian Yoga Fest Izki 4-9 вересня 2022 року

Місце проведення: еко-курорт Ізки.

Заняття на потоці Professional Yoga розраховані на людей, які хочуть отримати поглиблені знання в йозі, значно прискорити результати власної практики, істотно вдосконалитися, перейти певну межу від бачення йоги як виду фізичної активності до усвідомлення її повних можливостей, а також отримати Сертифікат про проходження навчання протягом CYF2022.

Заняття на потоці Yoga Base для тих, хто хоче ближче познайомитися з йогою, напрямками в загальному або певним авторським стилем, практикою конкретного майстра, систематизувати окремі уривки своїх знань і уявлень, поліпшити фізичне і психічне здоров’я, підтримувати форму протягом Фестивалю.

Для обох потоків передбачений загальний лекторій. Тематика лекцій і майстер-класів різноманітна: йога-терапія, принципи здорового харчування, аюрведа, вегетаріанство, очисні, дихальні, медитативні практики і ін. У 2022 році також відбудеться навчання організації турів, розвитку йога-студій, піару і маркетингу для інструкторів.

 

 

Реєструйтесь тут!

Все буде Україна!

With Love 💕

Ваші ЖеняАня

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *