fbpx

Rigpa-Yoga

Куточок Міської Медитації

прості практики медитації від Майстра

Тільки говорити про медитацію недостатньо, найголовніше – тренуватися в ній, використовувати отримані навички для вирішення своїх повсякденних проблем та справ, і зрештою зрівняти своє життя з практикою, як і радили нам реалізовані Майстри давнини та сучасності.

Отже, – робимо разом стрибок у наповнену порожнечу, пробудження, свободу від страждань.

Просто медитуємо, практикуємо, любимо, живемо… 🙏🧘🏻‍♀️💕

Приєднуйтесь! Попереду у вас 15 відео-занять. 

Робити своє велике діяння – практику медитації – починаємо з першої домашки, у ній всі необхідні первинні настанови та вказівки. Практики з кожного відео виконуємо упродовж 3 днів. І рухаємося далі…

Приємного всім перегляду і, найголовніше, заради чого все це й починалося, вчимося не говорити про медитацію, а тренуватись і жити в ній.

Домашка - 1

Домашка - 2

Домашка - 3

Домашка - 4

Домашка - 5

Домашка - 6

Домашка - 7

Домашка - 8

Домашка - 9

Домашка - 10

Домашка - 11

Домашка - 12

Домашка - 13

Домашка - 14

Домашка - 15

Про нас

Евгений Таковский и Анна Фонтани-Таковская в проекте Ригпа-Йога

Провівши 9 років у строгому відокремленому медитативному ритриті, Женя Таковський об’єднав західний та східний підходи до йоги у проекті Rigpa-Yoga. Так фізична йога набула більшої глибини через практики біоенергетики та пробудженої медитації.

20 років досвіду цілительства та викладання йоги, сотні семінарів та ритритів, тисячі учнів, багато з яких на сьогоднішній день стали йога-тічерами, – все це допомогло сформувати прості та доступні кожному методики.

Наш проект – про духовну практику в потоці життя, про побудову гармонійних відносин із собою та близькими, про здорове тіло та про справжнє, необумовлене щастя.

Тут ви не знайдете ритуалів та формальностей, – лише дієві інструменти, перевірені методики, доступні звичайним міським йогінам та йогиням.

Наша місія – допомогти вам привнести йогу та медитацію у своє життя і направити вас до справжніх Майстрів для поглиблення практики.